Київ, вулиця Антоновича 15, офіс 3
З 9:00 до 18:00 з понеділка по п`ятницю

Написання дисертацій під ключ будь-якого рівня складності

доступні ціни і гарантоване супровід до захисту

Допомога в написанні дисертацій та інших наукових робіт

Наш профіль - написання абсолютно будь-яких наукових праць: від статей в спеціалізовані видання до кандидатських робіт. У нас можна замовити дисертацію за такими спеціальностями як юриспруденція, економіка, менеджмент, психологія, філософія, історії або медицина. Ми гарантуємо всім клієнтам якість і актуальність дослідження, повний супровід до самого захисту. Дисертації виконують професійні автори наукових робіт з великим досвідом викладання у ВНЗ країни. Завдяки цьому вони напишуть відмінну дисертацію навіть в максимально короткі терміни.

Надаємо допомогу в написанні дисертації в якому б місті України ви не знаходилися, будь це Київ, Харків чи Одеса. Сьогодні, коли Інтернет проник в усі сфери життя, зовсім немає необхідності йти в офіс компанії, досить зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою сайту.

Замовити дисертацію можна в кілька кроків

Щоб дізнатися скільки коштує докторська або кандидатська дисертації заповніть форму замовлення, вказавши тему і всю наявну інформацію в коментарях до нього. Наші менеджери підберуть автора для виконання, потім повідомлять вартість замовлення. Надалі вони будуть ланкою між вами і вибраним для виконання автором, передадуть ваші побажання і зауваження виконавцю, а вам - роз'яснення щодо спірних моментів або поради щодо захисту від нього. Ми так само готові взятися за замовлення з написання окремої глави, наукової статті, відредагувати оформлення вже готової роботи згідно з усіма вимогами ВАК. Тому, якщо дослідження загальмувалося на будь-якому етапі - звертайтеся до нас.

З нами написання дисертації стане на багато легше

Можете жити в своєму звичному ритмі, при цьому знаючи, що дисертація пишеться відповідальним автором, і незабаром ви станете володарем прекрасного наукового дослідження. Щоб замовити дисертацію - зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом або залиште заявку на нашому сайті.

Ми зобов'язуємося надати клієнтам дисертацію під ключ, яка являє собою повністю готову до захисту роботу, а також набір всієї супровідної документації. Здобувачам залишається лише ознайомитися з тією інформацією, яку підібрали та опрацювали наші автори.

Мета нашої діяльності не просто написати дисертацію на замовлення, а надати всебічну допомогу для того, щоб клієнти були задоволені. Для компанії немає нічого приємнішого, аніж хвалебні відгуки та рекомендації друзям і колегам.

Написання дисертації складна і ресурсномістка завдання

Рішення замовити дисертацію не означає, що ви недбайливий аспірант, здобувач або кандидат наук, навпаки, воно показує що людина вміє цінувати свій час, розподіляючи його максимально ефективно. Хоч наявність наукового ступеня і є хорошим, а часом обов'язковим, доповненням до базису для побудова кар'єри, але так само важливий і практичний досвід.
Часом з'єднати написання дисертації з повноцінним робочим процесом практично неможливо, це ставить людину перед необхідністю вибору чогось одного. Однак, для того й існуємо ми, щоб, звільнивши наших клієнтів для більш важливих справ, переглянути гори наукових статей, книг, відібрати по крупицях найцікавішу і необхідну інформацію, реалізувати ідеї наукові розробки, оформити їх згідно з вимогами.

Дисертація на здобуття наукового ступеня це об’ємний і складний праця, яка вимагає довгого, копіткої праці, аналізу великого обсягу інформації, власних наукових пошуків, розробок, а так само подальшого обґрунтування їх доцільності.

Тому справжня ціна дисертації виражена не тільки в грошах, це ще безліч неприємних годин розрахунків, безсонні ночі, постійна нестача часу на професійну діяльність і особисті потреби. Замість того, щоб закинути кар’єру, свої захоплення, навіть сім’ю, все більше аспірантів вибирають такий варіант як написання дисертації на замовлення.

Написання дисертації складна і ресурсномістка завдання
3 (60%) 2 votes

Відповіді на питання

Як я можу дізнатися виконайте ви мою роботу?

Компанія PHDHelp завдяки співпраці з великою кількістю науковців зможе оперативно підібрати найкращого виконавця для вашого замовлення. Щоб ми могли оцінити ваш замовлення - оформите заявку на сайті.

Які приблизні терміни виконання робіт?

  • Кандидатська дисертація - до 9 місяців
  • Докторська дисертація - до 18 місяців
  • Наукова стаття - до 15 днів
  • Тези - до 2 днів
  • Публікація статті або тез в науковому виданні - до 3 місяців

Який порядок і спосіб купити квіти?

Ви платите тільки за виконану роботу готівкою, банківським переказом, за допомогою Інтернет-банкінгу або будь-яким зручним для вас способом.

Що стане з моєї передоплатою якщо роботу не захочуть виконувати або виконавець мені не підходить?

В такому випадку передоплата повертається.

Чи можу відмовитися від ваших послуг, якщо заповнив уже форму заявки?

Чи можете, але якщо частина замовлення вже виконано, то доведеться сплатити вартість виконаної роботи.

Ви даєте гарантії на виконані вами роботи?

Так, всі роботи перевіряються на плагіат. У вас є можливість безпосередньо спілкуватися з виконавцем вашого замовлення, компанія PHDHelp виступає гарантом для обох сторін - для виконавця і для замовника.

Чи можливо таке, що я отримаю не рідкість роботу?

Ні, ми не віддамо вам роботу, завантажену з інтернету. Всі роботи проходять перевірку на плагіат.

Як я можу дізнатися про хід виконання моєї роботи?

Ви можете дізнатися про стан замовлення в будь-який час доби.

Я можу отримати роботу не в електронному вигляді?

Звичайно, ми готові передати її вам будь-яким зручним способом.

PHDhelp