Допомога в підборі теми дисертації

Отримати професійну консультацію!

Підбір актуальної теми дисертації

Тема докторської і кандидатської дисертацій може збігатися, однак це правило не є обов’язковим. Цілком можливий новий вибір теми для дисертації.

Розглянемо напрямки пошуку актуальних тем для дисертації.

По-перше, ви можете керуватися досвідом роботи за своєю основною спеціальністю, це допоможе виявити і сформулювати проблеми, які виникають на практиці через недостатню розробленість теоретичних і методологічних підходів.

По-друге, слід звернути увагу на програми для аспірантури за відповідним напрямом, там наводиться досить великий перелік проблем, рекомендованих для вивчення.

По-третє, доцільним є й аналіз тематики недавно захищених робіт за обраною спеціалізацією тому, що виявлені в ході дослідження проблеми можуть бути все ще актуальними та існує кілька способів їх вирішення, в тому числі і неопрацьованих. Тоді здобувач може поставити питання щодо розвитку такої теми в своєму дослідженні.

Слід пам’ятати, що обирати тему треба в рамках паспорта наукової спеціальності, тому претендент повинен вивчити область дослідження в рамках паспорта спеціальності, а сама тема повинна бути співзвучна тим або іншим пунктам. Так само слід уникати вибору невивчених тим тому, що в такому випадку процес написання дисертації може стати вкрай трудомістким, а пошук необхідної інформації – тривалим. Але також слід пам’ятати, що вибравши багаторазово досліджену тему, ви зіткнетеся з такими труднощами як доказ її новизни і пошук нових методів вирішення виявлених проблем, що зробить написання дисертації безглуздим.

Замовити дисертацію в компанії PHDHelp

Всі претенденти стикаються з проблемою браку часу тому, що для того, щоб самому написати дисертацію треба обробити величезну кількість інформації, провести аналіз, сформулювати результати і підготувати все необхідне до захисту. Компанія PHDHelp – це команда фахівців, яка надасть вам допомогу в написанні робіт з юриспруденції, економіки, менеджменту, психології та інших напрямках. З нами співпрацюють професіонали своєї справи, які мають досвід роботи в кращих ВНЗ країни, тому ми гарантуємо, що, оформивши замовлення, в результаті ви отримаєте унікальну якісну роботу. Ми працюємо на договірній основі для забезпечення захисту прав та інтересів наших клієнтів і співробітників.

Якщо ви вирішили займатися активно науковою діяльністю, то перед вами стоїть питання з чого ж почати, як зробити вибір актуальної теми для дисертації. Робота над докторською дисертацією вимагає набагато більше зусиль, ніж робота над кандидатською, адже докторська це не розширений варіант кандидатської роботи, а наукова праця абсолютно іншого рівня. Тому навіть якщо тема докторської дисертації збігається з темою кандидатської дисертації, неможливо розширивши останню в кілька разів отримати якісну докторську. Це пояснюється тим, що рівень обґрунтування теми дисертації, постановки та вирішення виявлених в ході дослідження проблем в докторській вище, ніж в кандидатської дисертації, адже за вимогами ВАК вона повинна нести в собі наукове досягнення, зберігши при цьому абсолютну унікальність. Тому, щоб написати хорошу докторську дисертацію здобувач повинен перш за все вирости внутрішньо, щоб навчитися бачити перспективу розвитку обраної ним галузі, щоб вибране ним напрямок експериментів мало актуальність.

Тема докторської і кандидатської дисертацій може збігатися, однак це правило не є обов’язковим. Цілком можливий новий вибір теми для дисертації.

Основні напрямки пошуку актуальних тем для дисертації

Картинки по запросу помощь

 1. По-перше, ви можете грунтуватися на досвіді роботи за своєю основною спеціальністю, це допоможе виявити і сформулювати проблеми, які виникають на практиці через недостатню розробленість теоретичних і методологічних підходів.
 2. По-друге, слід звернути увагу на програми для аспірантури за відповідним напрямом, там наводиться досить великий перелік проблем, рекомендованих для вивчення.
 3. По-третє, доцільним є і аналіз тематики недавно захищених робіт за обраною спеціалізацією, так як виявлені в ході дослідження проблеми можуть бути все ще актуальними, а способів їх вирішення існує кілька, в тому числі і неопрацьованих. Тоді здобувач може поставити питання щодо розвитку такої теми в своєму дослідженні.

Слід пам’ятати, що вибирати тему треба в рамках паспорта наукової спеціальності, тому претендент повинен вивчити область дослідження в рамках паспорта спеціальності, а сама тема повинна бути співзвучна тим або іншим пунктам. Так само слід уникати вибору невивчених тим, так як в такому випадку процес написання дисертації може стати вкрай трудомістким, а пошук необхідної інформації – тривалим.

Але так само слід пам’ятати, що, вибравши багаторазово досліджену тему, ви зіткнетеся з такими труднощами як доказ її новизни і пошук нових методів вирішення виявлених проблем, що зробить саму працю з написання роботи безглуздим.

Сильна команда авторів PHDHelp

Всі претенденти стикаються з проблемою браку часу, так як для того, щоб самому написати дисертацію треба обробити величезну кількість інформації, провести аналіз, сформулювати результати і підготувати все необхідне до захисту. Компанія PHDHelp – це команда фахівців, яка надасть вам допомогу в написанні робіт з юриспруденції, економіки, менеджменту, психології та інших напрямках. З нами співпрацюють професіонали своєї справи, які мають досвід роботи в кращих ВНЗ країни, тому ми гарантуємо, що, оформивши замовлення, в результаті ви отримаєте унікальну якісну роботу. Ми працюємо на договірній основі для забезпечення захисту прав та інтересів наших клієнтів і співробітників.
З чого формується вартість підбору теми дисертації
Вартість підбору теми дисертації формується виходячи з термінів і спеціальності. Для замовлення зв’яжіться зі співробітниками компанії PHDHelp або заповніть форму замовлення на сайті. Наші менеджери зв’яжуться з вами для обговорення всіх нюансів. Компанія PHDHelp працює, укладаючи договори зі своїми клієнтами, гарантуючи не тільки високу якість роботи, професійних виконавців і її абсолютну унікальність, але і конфіденційність отриманих від клієнта даних. Ми готові надати вам допомогу в підборі теми дисертації за доступною ціною. Оформіть заявку на нашому сайті і ми з вами зв’яжемося.

Допомога в підборі теми дисертації
5 (100%) 1 vote

Відгуки

 • Все зроблено чудово!

  Дуже боялася замовляти відразу всю дисертацію, тому спочатку домовилися про одну главу. Прочитала написане і зрозуміла, що мої страхи були марними. Все зроблено чудово!

 • Спасибі за допомогу!

  Замовляв все - і дисертацію, і статті, і автореферат. Дуже задоволений співпрацею і якістю дисертації. В цілому все відразу було відмінно, а невеликі огріхи швидко і без суперечок поправили, це мені особливо сподобалося. Спасибі за допомогу!

 • Величезне спасибі за докладну консультацію і турботу!

  Ненавиджу сидіти над книгами, тому ви мене буквально врятували. Автор все сам знайшов, обробив, написав і оформив. Величезне спасибі за докладну консультацію і турботу!

 • Результат відмінний, автор врахував всі мої ідеї

  Почав писати дисертацію сам, але щось зовсім не розрахував сили. Приходив з роботи, вечеряв і засипав, а вихідні розгрібав справи, що нагромадилися.

 • Замовила дисертацію у реальних фахівців!

  Ще з часів диплома переконана, що особливих знань дисертація не додасть і теорія не сильно стане в нагоді в житті. Тому замовила її у фахівців, а сама спокійно продовжувала працювати

 • Результатом співпраці задоволений!

  Дисертацію робив сам, дуже хотілося реалізувати свої ідеї. А ось статті, оформлення, вичитку і купу інших дрібних робіт замовлення. Вважаю, що професіонал з цим впорається набагато швидше, ніж я. Результатом такої співпраці задоволений.

 • Ви молодці, відмінний сервіс!

  Мені сподобалося наявність консультацій. Все ж розібратися в чужому дослідженні важкувато. А тут автор детально все пояснює. Ми розібрали найбільш імовірні питання на захисті і підготували на них відповіді. Ви молодці, відмінний сервіс!

 • Молодці хлопці!

  Цю фірму я рекомендую всім, хто зважився писати кандидатську. Своєю роботою я більш ніж задоволений. Всі терміни дотримані, мої зауваження і побажання враховані повністю

 • Велике спасибі за мою успішний захист!

  Велике спасибі за мою успішний захист! Дуже важливо відчувати постійну підтримку, знати, що в будь-який момент хтось прийде на допомогу! Окреме спасибі автору, який з моїх скромних напрацювань створив повноцінну дисертацію.

 • Спасибі за терпіння

  Гарна компанія, яка гарантує повну анонімність. Обіцянка вносити поправки стільки, скільки знадобиться, виконали повністю. Спасибі їм за терпіння в роботі над моїми науковими статтями. З видавництвами довелося воювати, але ми перемогли.

 • Чудовий сервіс!

  Гарна компанія для тих, хто не встигає написати дисертацію. Я висловив автору свої думки, передав план, деякі напрацювання, а в результаті отримав повністю закінчену дисертацію. Ніяких зривів термінів, ніяких накладок. Чудовий сервіс!

 • Результатом більш ніж задоволена!

  Вирішили писати дисертацію в декреті і дуже переоцінила себе. З дитиною часу ні на що не вистачає, максимум кілька годин по ночах. Плюнула і замовила докторську, віддавши автору мій чернетку

 • Заощадив купу часу

  Робив замовлення на наукові статті. Потрібно їх багато, вимоги у видавництв найрізноманітніші. Самому з цим розбиратися категорично не хотілося. Фахівці впоралися на відмінно! Особливих накладок при публікації не виникло. Заощадив купу часу.

 • Докторська дисертація на ура!

  Докторська дисертація випала на, мабуть, найбільш напружений період в моїй трудовій діяльності. Тому замовив її без роздумів, дуже вже хотілося оформити належним чином свої ідеї і захиститися.

 • Дисертація стала набагато краще

  Поки писала дисертацію, погляд, що називається, замилилося. Чи не бачила ні помилок, ні слабких місць. Віддала на коригування в компанію і дуже рада цьому рішенню. Воно було 100% вірним. Після роботи фахівця дисертація стала набагато краще.

 • Знайти фахівця було складно

  Тема моєї докторської дисертації досить вузька. Знайти фахівця було складно, але співробітники впоралися. Наша співпраця з цим автором було ефективним

 • Спасибі вам!

  До звернення в компанію моя докторська представляла собою купу начерків окремих параграфів і невеликий текст з описом що і де я планую написати. Автор і без цього впорався чудово. Спасибі вам!

 • Вирішила замовити все відразу

  Мені необхідна була докторська дисертація, але знайти на неї час ніяк не виходило. Вирішила замовити все відразу - і дисертацію, і супровідні документи, і статті з їх публікацією. Вийшло недорого для такого комплексу робіт.

 • Компанія абсолютно надійна

  Компанія абсолютно надійна. Працюють легально, свої обіцянки виконують. Робити замовлення тут набагато безпечніше, ніж у якогось з боку, все ж гроші платяться не малі, а складність неймовірна. Загалом, рекомендую.

 • Дякую за дисертацію

  Дякую за дисертацію. Я мимоволі була складним клієнтом, коли і тема вузька і складна, і терміни невеликі, і рецензенти через чур критичні, і видавництва проблемні. Але ми впоралися!

Ми за оперативність! Швидка швидкість написання роботи

Менеджери PhdHelp завжди на зв’язку з клієнтом і готові надати кваліфіковану допомогу

Гарантуємо унікальну і якісно виконану роботу

На вимогу допоможемо в виправленні вже готових робіт

PHDhelp