У PHDHelp ви можете замовити написання наукових статей

Отримати професійну консультацію!

Як написати наукову статтю

Доцільно при написанні будь-якої роботи не описувати загальними фразами виявлені проблеми або шляхи їх вирішення, не брати за основу занадто вузький фрагмент дисертаційного дослідження. Найбільш результативним підходом є скорочення будь-якого підпункту дисертації до потрібного для публікації розміру шляхом узагальнення інформації або тезового викладу. Доцільно в журналах переліку ВАК публікувати роботи, що містять ті частини дисертаційного дослідження, де присутні власні напрацювання автора, а також мають певний рівень новизни. Не варто обмежуватися при написанні банальним оглядом літератури за обраною темою або привидом думок інших вчених. Також потрібно належну увагу приділити тому, що слід написати в анотації, щоб показати основні думки автора. Після написання повного тексту статті з усіма елементами, слід перевірити його на рівень плагіату, щоб виключити наявність посилань на сайти готових студентських робіт.

Які вимоги висуваються до оформлення статті

У різних журналах вимоги до оформлення публікацій відрізняються, загальними є ті, що стосуються обмеженого обсягу, обов’язкової наявності посилань, списку використаних джерел. Тому слід уточнити правила оформлення статтею в кожному обраному для публікації журналі.

Принципи побудови теж можуть бути різні, вони залежать від теми роботи й особливостей дослідження, однак існує універсальна структура статті, де вона складається з таких елементів як: назва статті, анотація, ключові слова, основний текст і список використаних джерел.

Де можна замовити наукову статтю

Якщо ви бажаєте купити статтю, найкраще звернутися в спеціалізовані компанії по виконанню подібних замовлень. Компанія PHDHelp одна з них, її співробітники можуть написати наукову статтю на замовлення з будь-якої тематики, будь то юриспруденція, економіка, менеджмент, психологія та інші. Вирішивши купити наукову статтю у нас, ви гарантовано отримаєте якісну роботу на актуальну тему, яка відповідає найвищим вимогам ВАК. Також ви можете замовити статтю для публікації в журналах з переліку ВАК під ключ, тобто наші фахівці не тільки виберуть тему, доведуть її важливість, напишуть текст, а й організують публікацію в зазначені замовником терміни.

Для того щоб отримати якісні наукові статті на замовлення, заповніть форму замовлення на нашому сайті або зв’яжіться з менеджерами компанії, вказавши свої побажання і вимоги.

Щоб успішного захисту своєї дисертації здобувач повинен надати перелік публікацій своїх статей в спеціалізованих виданнях, що підтверджувало б, що він веде активну наукову життя. Написання більшості публікацій будується на базі дисертаційного дослідження, в них наводяться основні положення дисертації. На цьому наголошує повноту розуміння здобувачем теми дисертації, його зацікавленість максимально повно розкрити суть досліджуваної проблеми.

Прийнято розділяти публікації в наукових виданнях на ті, які носять теоретичний і емпіричні характер.

Теоретичні статті представляють читачеві результати досліджень, виконаних за допомогою методів абстрагування, аналізу, синтезу, дедукції, індукції, моделювання і т.д.

Емпіричні статті поряд з використанням деяких теоретичних методів спираються на такі методи як спостереження, вимірювання, експеримент і т.д. Їх відрізняє присутність в назву таких слів як «методика», «аналіз», «оцінка»

Найкраще при написанні будь-якої роботи НЕ описувати загальними фразами виявлені проблеми або шляхи їх вирішення, не брати за основу занадто вузький фрагмент дисертаційного дослідження. Найбільш результативним підходом є скорочення будь-якого підпункту дисертації до потрібного для публікації розміру за рахунок узагальнення інформації або тезового викладу. Доцільно в журналах переліку ВАК опублікувати роботи, що містять ті частини дисертаційного дослідження, де присутні власні напрацювання автора, а також мають певний рівень новизни. Не варто обмежуватися при написанні банальним оглядом літератури за обраною темою або привидом думок інших вчених. Також треба належна увага приділити тому, що слід написати в анотації, щоб відобразити основні думки автора. Після написання повного тексту статті з усіма елементами слід перевірити його на рівень плагіату, щоб виключити наявність посилань на сайти готових студентських робіт.

Які вимоги висуваються до оформлення статті

У різних журналах вимоги до оформлення публікацій відрізняються, загальними є ті, що стосуються обмеженого обсягу, обов’язкового наявність посилань, списку використаних джерел. Тому слід уточнити правила оформлення статтею в кожному обраному для публікації журналі.

Принципи побудови теж можуть бути різні, вони залежать від теми роботи і особливостей дослідження, однак існує універсальна структура статті, де вона складається з таких елементів як: назва статті, анотація, ключові слова, основний текст і список використаних джерел.
Замовити наукову статтю в PHDHelp

Якщо ви хочете придбати статтю, найкраще звернутися в спеціалізовані компанії по виконанню подібних замовлень. Компанія PHDHelp одна з них, співробітники якої можуть написати наукову статтю на замовлення з будь-якої тематики, будь то юриспруденція, економіка, менеджмент, психологія та інші. Вирішивши купити наукову статтю у нас, ви гарантовано отримаєте якісну роботу на актуальну тему, яка відповідає найвищим вимогам ВАК. Також ви можете замовити статтю для публікації в журналах з переліку ВАК під ключ, тобто наші фахівці не тільки виберуть тему, доведуть її значимість, напишуть текст, а й організовують публікацію в зазначені замовником терміни.

Для того щоб отримати якісні наукові статті на замовлення, заповніть форму замовлення на нашому сайті або зв’яжіться з менеджерами компанії, вказавши свої побажання і вимоги.

Замовити написання наукових статей і дізнатися ціну

 1. Для замовлення зв’яжіться зі співробітниками компанії PHDHelp або заповніть форму замовлення на сайті. Наші менеджери зв’яжуться з вами для обговорення всіх нюансів.
 2. Вартість написання наукової статті формується виходячи з термінів її створення, обсягу і складності теми.
  Компанія PHDHelp працює, укладаючи договори зі своїми клієнтами, гарантуючи не тільки
 3. високу якість роботи, професійних виконавців і її абсолютну унікальність, але і конфіденційність отриманих від клієнта даних.
 4. Ми готові надати вам допомогу в написанні наукових статей за доступними цінами. Оформіть заявку на нашому сайті і ми з вами зв’яжемося.
У PHDHelp ви можете замовити написання наукових статей
5 (100%) 2 votes

Відгуки

 • Все зроблено чудово!

  Дуже боялася замовляти відразу всю дисертацію, тому спочатку домовилися про одну главу. Прочитала написане і зрозуміла, що мої страхи були марними. Все зроблено чудово!

 • Спасибі за допомогу!

  Замовляв все - і дисертацію, і статті, і автореферат. Дуже задоволений співпрацею і якістю дисертації. В цілому все відразу було відмінно, а невеликі огріхи швидко і без суперечок поправили, це мені особливо сподобалося. Спасибі за допомогу!

 • Величезне спасибі за докладну консультацію і турботу!

  Ненавиджу сидіти над книгами, тому ви мене буквально врятували. Автор все сам знайшов, обробив, написав і оформив. Величезне спасибі за докладну консультацію і турботу!

 • Результат відмінний, автор врахував всі мої ідеї

  Почав писати дисертацію сам, але щось зовсім не розрахував сили. Приходив з роботи, вечеряв і засипав, а вихідні розгрібав справи, що нагромадилися.

 • Замовила дисертацію у реальних фахівців!

  Ще з часів диплома переконана, що особливих знань дисертація не додасть і теорія не сильно стане в нагоді в житті. Тому замовила її у фахівців, а сама спокійно продовжувала працювати

 • Результатом співпраці задоволений!

  Дисертацію робив сам, дуже хотілося реалізувати свої ідеї. А ось статті, оформлення, вичитку і купу інших дрібних робіт замовлення. Вважаю, що професіонал з цим впорається набагато швидше, ніж я. Результатом такої співпраці задоволений.

 • Ви молодці, відмінний сервіс!

  Мені сподобалося наявність консультацій. Все ж розібратися в чужому дослідженні важкувато. А тут автор детально все пояснює. Ми розібрали найбільш імовірні питання на захисті і підготували на них відповіді. Ви молодці, відмінний сервіс!

 • Молодці хлопці!

  Цю фірму я рекомендую всім, хто зважився писати кандидатську. Своєю роботою я більш ніж задоволений. Всі терміни дотримані, мої зауваження і побажання враховані повністю

 • Велике спасибі за мою успішний захист!

  Велике спасибі за мою успішний захист! Дуже важливо відчувати постійну підтримку, знати, що в будь-який момент хтось прийде на допомогу! Окреме спасибі автору, який з моїх скромних напрацювань створив повноцінну дисертацію.

 • Спасибі за терпіння

  Гарна компанія, яка гарантує повну анонімність. Обіцянка вносити поправки стільки, скільки знадобиться, виконали повністю. Спасибі їм за терпіння в роботі над моїми науковими статтями. З видавництвами довелося воювати, але ми перемогли.

 • Чудовий сервіс!

  Гарна компанія для тих, хто не встигає написати дисертацію. Я висловив автору свої думки, передав план, деякі напрацювання, а в результаті отримав повністю закінчену дисертацію. Ніяких зривів термінів, ніяких накладок. Чудовий сервіс!

 • Результатом більш ніж задоволена!

  Вирішили писати дисертацію в декреті і дуже переоцінила себе. З дитиною часу ні на що не вистачає, максимум кілька годин по ночах. Плюнула і замовила докторську, віддавши автору мій чернетку

 • Заощадив купу часу

  Робив замовлення на наукові статті. Потрібно їх багато, вимоги у видавництв найрізноманітніші. Самому з цим розбиратися категорично не хотілося. Фахівці впоралися на відмінно! Особливих накладок при публікації не виникло. Заощадив купу часу.

 • Докторська дисертація на ура!

  Докторська дисертація випала на, мабуть, найбільш напружений період в моїй трудовій діяльності. Тому замовив її без роздумів, дуже вже хотілося оформити належним чином свої ідеї і захиститися.

 • Дисертація стала набагато краще

  Поки писала дисертацію, погляд, що називається, замилилося. Чи не бачила ні помилок, ні слабких місць. Віддала на коригування в компанію і дуже рада цьому рішенню. Воно було 100% вірним. Після роботи фахівця дисертація стала набагато краще.

 • Знайти фахівця було складно

  Тема моєї докторської дисертації досить вузька. Знайти фахівця було складно, але співробітники впоралися. Наша співпраця з цим автором було ефективним

 • Спасибі вам!

  До звернення в компанію моя докторська представляла собою купу начерків окремих параграфів і невеликий текст з описом що і де я планую написати. Автор і без цього впорався чудово. Спасибі вам!

 • Вирішила замовити все відразу

  Мені необхідна була докторська дисертація, але знайти на неї час ніяк не виходило. Вирішила замовити все відразу - і дисертацію, і супровідні документи, і статті з їх публікацією. Вийшло недорого для такого комплексу робіт.

 • Компанія абсолютно надійна

  Компанія абсолютно надійна. Працюють легально, свої обіцянки виконують. Робити замовлення тут набагато безпечніше, ніж у якогось з боку, все ж гроші платяться не малі, а складність неймовірна. Загалом, рекомендую.

 • Дякую за дисертацію

  Дякую за дисертацію. Я мимоволі була складним клієнтом, коли і тема вузька і складна, і терміни невеликі, і рецензенти через чур критичні, і видавництва проблемні. Але ми впоралися!

Ми за оперативність! Швидка швидкість написання роботи

Менеджери PhdHelp завжди на зв’язку з клієнтом і готові надати кваліфіковану допомогу

Гарантуємо унікальну і якісно виконану роботу

На вимогу допоможемо в виправленні вже готових робіт

PHDhelp