НАШІ АВТОРИ

Отримати професійну консультацію!

В компанії PHDHelp працюють тільки найкращі фахівці своєї справи. Ми не співпрацюємо зі студентами або аспірантами, ні з фрілансерами, які готові писати все підряд за мінімальну плату. Наші автори це фахівці з науковим ступенем кандидата або доктора наук, які пройшли перевірку на відповідність ряду вимог: наявності наукового ступеня, знання свого предмета, вміння працювати з інформацією, вміння грамотно викладати свої думки, знання вимог ВАК, відсутність плагіату в виконаних ними роботах, активне наукове життя (участь в конференціях і симпозіумах, написання та видання наукових статей, монографій і т.д.).

Для підвищення рівня професіоналізму авторів компанії ми регулярно інформуємо їх про останні зміни вимог Міністерства освіти і науки України щодо дисертаційних досліджень і наукових статей.

Також ми проводимо розподіл замовлень між авторами на підставі їх спеціальності.

Компанія PHDHelp гарантує, що замовлення виконується автором, який має науковий ступінь в даній спеціальності. На відміну від інших агентств замовлення отримує той автор, спеціалізація якого в повній мірі відповідає тематиці дослідження, а не той, який запропонував найменшу ціну за свою роботу.

Так само ми не гарантуємо якість роботи тільки на підставі наявності у її виконавця наукового звання, тому що не всі кандидати наук в нашій країні приймають активну участь в науковому житті та володіють навичками написання наукових робіт в достатній мірі. Тому наші фахівці це люди, які володіють величезною кількістю знань в сфері своєї діяльності, мають великий багаж написаних і виданих наукових статей, монографій і т.д. Крім того, якість всіх робіт ретельно перевіряється на всіх етапах виконання.

НАШІ АВТОРИ
5 (100%) 2 votes

PHDhelp