Отримати професійну консультацію!

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності розроблена Компанією з наступними цілями:

Детальний опис процедури відбору, розкриття, використання, зберігання та передачі інформації на Сайті Компанії, яка була отримана за допомогою наших програм та інтерактивних послуг, що належать і контролюється Компанією;
Детальний опис процедури відбору, розкриття, використання, зберігання та передачі даних Компанії про Користувачів.

 • Збір і використання особистої інформації

Інформація буде розглядатися як конфіденційна, якщо її можна в подальшому використовувати для ідентифікації користувачів. Це особиста інформація користувачів, зазначена на Сайті при реєстрації і в ході співпраці з Компанією. Компанія зобов’язується захистити конфіденційну інформацію і права користувачів на недоторканність приватного життя і нерозголошення персональних даних.

 • До конфіденційної інформації відноситься:
  Дані, особисто надані Користувачами: прізвище та ім’я, адресу електронної пошти, номер банківської карти, номер телефону і т.д.
  Дані, що надходять при використанні ресурсів Сайту: інформація про отримані послуги, пристроях користувачів, журналі даних, місцезнаходження користувачів, Cookies і анонімні ідентифікатори.

Конфіденційна інформація використовується для реєстрації на сайті, виконання компанією зобов’язань перед Користувачами, оцінці якості роботи Компанії, підтримки, захисту, поліпшення сервісу Компанії.

Компанія має право на інформаційні, рекламні розсилки на адреси користувачів, повідомляти його про зміни і поліпшення роботи Сайту. Для відмови від розсилок напишіть на електронну пошту [email protected]:

Компанія має право використовувати зазначене при реєстрації ім’я Користувача в ході використання ресурсів Компанії. Компанія може опублікувати логін, фотографію профілю для демонстрації іншим зареєстрованим Користувачам, а також вести запис дій користувачів на сайті з метою спрощення процедури надання допомоги і поліпшення рівня якості послуг.

Компанія має право при наявності особистих дозволів користувачів виконувати інші дії з персональними даними, зазначеними на сайті.
Обробка персональних даних

Обробка персональних даних відбувається відповідно до чинного законодавства. Користувач сайту дають згоду на обробку Компанія з персональних даних для:

 1. Виконання зобов’язань в рамках Публічної оферти і Політики конфіденційності;
 2. Просування товарів і послуг;
 3. Виконання електронних і SMS розсилок;
 4. Контроль маркетингової діяльності;
 5. Надання допомоги клієнтам;
 6. Проведення розіграшів серед Відвідувачів і користувачів сайту;
 7. Контроль задоволеність користувачів;
 8. Контролю якості послуг.

Користувач має право відмовитися від отримання повідомлень проінформувавши Компанію, написавши заяву на електронну адресу: [email protected]

Обробка персональних даних – це будь-яка дія або кілька дій по відношенню до персональних даних з використанням або без оного засобів автоматизації. Такими діями є: запис інформації, накопичення, зберігання даних, систематизація, оновлення даних їх зміна, лікування, використання, передача, знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних користувачів.

У компанії встановлений перелік осіб, які мають право на доступ до персональних даних та їх обробку. Компанія зобов’язується виконати всі дії спрямовані на забезпечення схоронності персональних даних та перешкоджання доступ.

Використовуючи засоби автоматизації, компанія зобов’язується проводити технічні заходи, спрямовані на запобігання несанкціонованого доступу до персональних даних або передачу їх особам без права доступу до інформації подібного роду. Компанія зобов’язується виконувати дії спрямовані на роботу захисних механізмів з метою виявлення фактів несанкціонованого доступу, ізоляції технічних засобів автоматизованої обробки; організація резервного копіювання даних і постійного контролю за забезпеченням необхідно рівня захисту.

Користувач не має можливість відмовитися від отримання повідомлення, які інформують про стан замовлення, що відправляються автоматично.

Компанія може вести запис телефонних розмов з користувачами, за умови запобігання будь-яких спроб несанкціонованого доступу до інформації, передачі її третім особам.
Збій застосування не персональних даних

Компанія має право збирати, використовувати, передавати, зберігати інформацію, що не відноситься до персональних даних користувача. Компанія має право збирати інформацію, побічно зачіпає інтереси користувачів таку як: діяльність, мова, код міста, ідентифікатор пристрою, місце розташування, часовий пояс і ін.

Компанія має право збирати інформацію про дії користувача на сайті з метою поліпшення сервісу, послуг, аналізу найбільш відвідуваних сторінок З

PHDhelp