Рецензія на курсову роботу за 5 хвилин!

Отримати професійну консультацію!

Рецензія на курсову роботу за 5 хвилин. phdhelp.com.uaРецензія містить короткий вердикт рецензента про те, наскільки хороша курсова робота, актуальна обрана тема, чи повністю вона розкрита. Автор рецензії описує позитивні та негативні сторони, виділяючи досягнення студента, недоліки дослідження або оформлення готового тексту. Рецензія на курсову роботу багато в чому впливає на підсумкову оцінку студента за виконаний проект.

Найчастіше рецензія пишеться самим студентом, а не рецензентів. Відбувається так через те, що у рецензента-викладача немає часу на детальне вивчення студентських проектів. Тому тексти рецензій пишуться самостійно, а рецензент лише вносить в них свої правки на підставі загального враження від курсової роботи. Зазвичай в методичних рекомендаціях містяться інформація, як написати рецензію на курсову, або ж наводиться зразок. Іноді викладач може надати приклад, що допомагає написати відгук. Звичайно, Інтернет теж містить приклади рецензій на курсову роботу, але ставитися до них слід скептично.


Рецензія – як написати і оформити


Рецензія до курсової складається з декількох блоків, розташування і зміст яких незмінно незалежно від обраної теми або обсягу дослідження. Розберемося, як написати рецензію на курсову роботу по пунктам.

Курсова робота виконується завжди на певну тематику, про що слід написати на самому початку. Наприклад: «Курсова робота присвячена дослідженню теоретичних і практичних аспектів функціонування фінансових відносин підприємства з бюджетами різних рівнів».
Далі слід написати актуальність обраної теми. Курсові завжди містять обґрунтування актуальності у вступі. Тому досить взяти за основу вже написане і просто перефразувати цей текст, при необхідності його скоротивши.
Щоб показати, про що курсова робота, слід коротко зміст кожного розділу. Окреслити цілі та завдання дослідження, опис яких теж можна запозичити зі вступу. Згідно з вимогами в цій частині пишеться кількість використаних студентом джерел, виконаного графічного та ілюстративного матеріалу. Вважається, що мала кількість джерел або відсутність таблиць, малюнків, це один з недоліків.
Після опису суті, потрібно вказати всі позитивні сторони в роботі. Курсова робота вважається хорошою, якщо було проведено повний і ретельний аналіз, повністю розкрита обрана тема, правильно відібрана і вивчена достовірна і актуальна інформація. У короткій формі підкреслюється практична значущість, тобто наскільки курсова робота пов’язана з дійсністю, чи можна застосувати отримані в ході дослідження результати, розроблені рекомендації в реальному житті.
Курсові далеко не завжди виконані ідеально. Тому рецензія також містить опису недоліків і зауваження рецензента. У цій частині слід написати всі виявлені помилки: нелогічне виклад матеріалу, недостатню глибину дослідження, помилки в розрахунках, відсутність ілюстративного матеріалу, недостовірність або неактуальність відібраної літератури, порушення в оформленні або наявність плагіату. Курсова робота оцінюється науковим керівником саме на підставі цієї частини відкликання, тому рецензія повинна бути справедливого і неупередженого.
Рецензія закінчується висновком. У ньому досить написати свою думку про рівень проведеного дослідження, вказати оцінку, яку рецензент поставив би студенту.


Замітка для студента! Студенти часто звертаються до нас з питаннями про те, як грамотно оформити рецензію на наукову статтю і без помилок

Рецензія на курсову роботу за 5 хвилин!
4.5 (90%) 2 votes

PHDhelp