Як писати кандидатську дисертацію

Отримати професійну консультацію!

Розуміння як писати кандидатську дисертацію приходить не відразу, звичайно виконується кілька чорнових варіантів, перш ніж здобувач навчитися подавати інформацію.

Цю роботу визначають як письмовий виклад результатів самостійно проведених досліджень, які при їх застосуванні можуть значно поліпшити життя суспільства, просунути науку, стати базою для подальшого вивчення явища.

Що таке кандидатська дисертація?

Дисертація виступає відповіддю на існуючі злободенні проблеми, пошуком шляхів їх вирішення. Робота складається з таких частин як вступ, теоретичні та практичні розділи, висновок, в кінці приводитися використана література та додатки, які допомагають краще зрозуміти сутність дослідження.

Щоб швидше усвідомити, як написати кандидатську дисертацію, найкраще переглянути монографії, дисертації на подібну тематику. Це дає розуміння не тільки способів подачі матеріалу, методів дослідження, структури роботи, але і те, як оформити кандидатську дисертацію, правильно висловлювати думку науковою мовою.

Навіщо потрібна кандидатська?

Причин, за якими здобувач вирішив витратити до двох років на написання наукової праці, є кілька. Наявність захищеної роботи є пропуском в наукову спільноту, будучи одним із ступенів до отримання звання заслуженого вченого. Кар’єра може бути побудована не тільки в науковому світі, але і в бізнесі, де дисертація надає вагомість авторитету працівника, підвищує значущість його думки щодо питань ведення справ. Написання дисертації виступає закономірним підсумком продовження досліджень в цікавій для здобувача сфері, розкриття його теми, що хвилює. Тоді отримані результати трансформуються в кандидатську, яку можна за бажанням захистити в будь-який момент.

Підготовка кандидатської дисертації

Першим етапом є вибір керівника та теми дослідження.

Вибір теми ґрунтується на знаннях здобувача, що дозволяють виділити важливі, але мало вивчені сфери. Розмірковуючи, він обґрунтовує актуальність обраної теми, доводячи, чому знаходження відповіді корисно і важливо для сучасного суспільства, економіки, науки.

Знаючи, на яку тему буде робота, легше почати пошук керівника тому, що вчені, які працюють над схожими проблемами, підкажуть, як пишеться кандидатська дисертація, присвячена цьому питанню.

Наступним етапом виступає розуміння завдання дослідження, висувається головна гіпотеза. Постановка завдань і цілей дослідження допомагає організувати пошук джерел, окресливши коло питань, на які необхідно знайти відповіді.

Аналіз літератури заздалегідь дозволяє спростити складання плану. Розглядаючи трактування поняття, підходи до класифікації, методологію дослідження, вивчення сучасного стану явища, необхідно намітити пункти майбутньої дисертації, розташувавши їх в логічній послідовності. Таке планування дозволяє відразу ж повною мірою використовувати всі наявні в розпорядженні інформаційні джерела, захистивши себе від ситуації, коли необхідні дані, отримання яких неможливо.

Цілі і завдання дослідження, його актуальність описуються у вступі до наукової праці. Далі виконується саме дослідження, проводиться аналіз теоретичних і практичних аспектів, результати якого подано в трьох або чотирьох розділах, розділених на пункти та підпункти. Завершується аналіз написанням підсумкових висновків.

Останнім етапом є складання й оформлення таких елементів як анотація, список літератури, додатки.

Крім самої роботи для захисту необхідно заздалегідь написати й опублікувати автореферат, десяток і більш наукових статей з теми дослідження. Зробити це можна самостійно або замовити кандидатську дисертацію. Ціна на ці та інші послуги представлена ​​на сайті компанії, можливе замовлення під ключ, коли надається відразу все необхідне для успішного публічного захисту.

Як правильно оформити кандидатську дисертацію

Щоб зрозуміти, як правильно оформити та захистити кандидатську дисертацію, недостатньо переглядати чужі роботи. Попри незмінність основних положень, деякі вимоги змінюються з роками, те, що було правильним п’ять років тому, стає невірним сьогодні. Оформляти слід відповідно до положень ГОСТу, це позбавить від додаткових витрат часу на редагування.

Оформлення робиться всієї роботи відразу ж або після написання кожного пункту. Вважається, що другий метод зручніше, він дозволяє самому краще розуміти майбутній вигляд письмової наукової праці, підвищувати поступово навички, оформляючи кожен наступний розділ швидше.

Відкориговану роботу варто відкласти на деякий час, щоб після переглянути її свіжим поглядом, виправляючи пропущені неточності.

Оцените этот пост

PHDhelp